آموزش موثرمحمد علی بشارت رشد

آموزش موثرمحمد علی بشارت رشد

آموزش موثرمحمد علی بشارت رشد

نوشته شده توسط: 
دانیل مویس, دیوید رینولدز

آموزش موثرمحمد علی بشارت رشد

کتاب آموزش موثرمحمد علی بشارت رشد

  • امروزه بيشترين يادگيري، در محيط‌هاي كارآمد صورت مي‌گيرد. در ارزيابي‌هاي رسمي و اداري، بيشتر از كارآمدي تدريس، به كارآمدي مدارس توجه مي‌شود؛ و اين تلقي عمومي كه معلمي، كاري طبيعي است و بيشتر از آنكه فن باشد، هنر است. باعث شده تا ظرايف لازم در تدريس كارآمد، چندان كه بايد، در پژوهش‌هاي آموزشي مورد بررسي قرار نگيرد.

  • وضعيت در حال گذار و تغيير آموزش و پرورش ايران نيز به سهم خود ضرورت شناخت مدل‌هاي آموزشي بررسي شده در اين اثر را، به ويژه براي برنامه‌ريزان و كارگزاران نظام آموزشي، مضاعف مي‌سازد.

  • كتاب آموزش موثر، روش تدريس كارآمد، با هدف معرفي تدريس موثر و جنبه‌هاي مختلف آن، نگارش يافته است. خوانندگان علاقه‌مند به مباحث آموزشي در سطوح مختلف، مي‌توانند از مباحث متعدد كتاب بهره ببرند. از جمله مباحثي كه در كتاب مطرح شده، مي‌توان به موارد زير اشاره كرد: مديريت كلاس، توجه به تفاوت‌هاي فردي، تقويت عزت نفس و، مهارت‌هاي اجتماعي در يادگيرندگان، آموزش سواد و رياضيات و آموزش حل مسئله و تفكر، چگونگي آموزش به كودكان داراي اختلالات يادگيري، و چگونگي ارزيابي و مشاهده كلاس و طرز كار معلمان.

علاوه بر جمعيت عمومي و نظام آموزش پيش‌دانشگاهي، دانشگاه نيز براي ارتقاي سطح دانش متخصصان و دانش‌پژوهان در زمينه‌هاي فناوري آموزشي و روش تدريس، به اين اثر كلاسيك كه بر اساس نتايج پژوهش‌هاي علمي تدوين شده، نيازمند است.


این کتاب در فروشگاه تلکتاب عرضه شده است
شما میتوانید لذت خرید آسان و مطمعن را با ما تجربه کنید
mail ارسال کتاب مورد نظر شما (به سراسر کشور) در سریعترین زمان ممکن با فروشگاه تلکتاب 
mail

اشتراک در شبکه های اجتماعی: 
Price: 
قیمت:35,000 تومان
Product variations: 
مشخصات فیزیکی
قطع
تعداد صفحات
320
نوع جلد
مشخصات کتاب
نویسنده/نویسندگان
مترجم
ناشر
نوبت چاپ
3
تاریخ چاپ
1396
نوع چاپ
دسته بندی موضوعی
مناسب برای
طراحی اجرا و پشتیبانی از دروپالیون