کتاب چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه میرصادقی

کتاب چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه میرصادقی

کتاب چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه میرصادقی

نوشته شده توسط: 
علی میرصادقی

کتاب چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه میرصادقی

ویژگی و محتوای کتاب چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه میرصادقی انتشارات بارسا شامل:

ما تربیت بچه ها را سخت ترین کار دنیا می دانیم. اما برای ورزش مورد علاقه مان مربی می گیریم، برای یادگیری زبان، کلاس ثبت نام می کنیم و برای آشپزی کلی مجله و کتاب می خوانیم؛ اما چرا برای سخت ترین کار دنیا هیچ کاری نمی کنیم؟ کتاب چرا نمی ذاری بچه ات درس بخونه؟! تنها کتابی است که در دنیا وجود دارد که می تواند پدر و مادرها را به مشاور تحصیلی فرزندانشان تبدیل کند.
-فصل چهارم (زمستان)
جذاب ترین فصل کتاب مربوط به خانواده هایی است که به قول «لائوتسه» می خواهند ماهی گرفتن را یاد فرزندانشان بدهند تا به جای اینکه هرروز مجبور باشند برای فرزندشان ماهی بگیرند، فرزندشان آنقدر توانایی صید پیدا کنن که به پدر و مادرشان هم ماهی هدیه کنند. شما با سرمایه گذاری روی فرزندتان می توانید خیلی بیشتر از خرید یک ملک یا ماشین به سود مادی و معنوی برسید. فقط در این سرمایه گذاری باید وقت بگذارید، کتاب بخوانید، فکر کنید، و درس بخوانید.

 

کتاب مذکور در بانک کتاب عبادی عرضه شده است .
برای خرید حضوری می توانید با مراجعه  به آدرس : تهران میدان انقلاب ضلع جـــنوب شـــرقی پلاک 12 ، کتاب خود را تهیه یا با شماره تلفن 66470460-021 تماس حاصل فرمایید.
برای خرید کتـــــاب به صورت اینترنتی و آنلاین با ارســــال رايگــــان (به تمام نقاط کشور) نیز میتوانید به فروشگاه اينترنتي تلکتاب مراجعه فرمایید.

شابک: 
9786009332526
اشتراک در شبکه های اجتماعی: 
Price: 
قیمت:0 تومان
Product variations: 
مشخصات کتاب
نویسنده/نویسندگان
ناشر
تاریخ چاپ
1396
نوع چاپ
دسته بندی موضوعی
مناسب برای
طراحی اجرا و پشتیبانی از دروپالیون