ICDL سطح دوم سید علی موسوی و مجید سبز علی گل

ICDL سطح دوم سید علی موسوی و مجید سبز علی گل

ICDL سطح دوم سید علی موسوی و مجید سبز علی گل

نوشته شده توسط: 
سید علی موسوی, مجید سبز علی گل

ICDL سطح دوم سید علی موسوی و مجید سبز علی گل

ICDL سطح دوم سید علی موسوی و مجید سبز علی گل انتشارات صفار

مهندسین مؤلف، آقایان سبزعلی و موسوی اقدام به تهیه و نشر محتوایی نموده‌اند که در آن معلومات و تحقیقات خود را که شامل علوم رایانه‌ای می‌باشد؛ در قالب یک مجموعه‌ی دو جلدی تحت عنوان «گواهی‌نامه بین‌المللی کاربری رایانه» به مخاطبان ارائه نموده‌اند. سه مهارت مورد نیاز این گواهی‌نامه در جلد اول و چهار مهارت بعدی در جلد دوم آن به چاپ رسیده است. از آنجایی که آشنایی با فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)، امروزه به عاملی مهم و اجتناب‌ناپذیر بدل گشته است و افراد و محیط‌های کار، جهت همگام شدن با رشد تغییرات و توسعه‌ی فناوری، نیازمند بهره‌گیری از امکانات و دانش در این حیطه هستند؛ چرا که در غیر این صورت، برچسب بی‌‌سوادی خورده و توانایی همگام شدن با جهان کنونی را از دست می‌دهند؛ لزوم یادگیری مهارت فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)، با توجه به پیشرفت‌ها و سیر پر سرعت تحولات، همگانی شدن تحصیل سواد دیجیتالی و توسعه‌ی اینترنتی و منابع اطلاعاتی آن، کاملاً مشخص و مبرهن گشته و شکی در آن نیست. در همین راستا مخاطبان این نوع آثار که علاقه‌مندان و کارکنان دولت، کارآموزان و دانش‌آموزان می‌باشند؛ با خیالی آسوده و مطمئن از این کتاب‌ها می‌توانند استفاده کنند زیرا تمام نکات و مطالب مربوط به دوره‌ی اخذ گواهی‌نامه در آن گنجانده شده و بیان علمی و ساده‌ی آن که به‌صورت صفحات تمام رنگی و بهره‌گیری ازتصاویر و جدول‌ها و نمودارهای موردنیاز به مخاطب عرضه شده است، و البته خودآموز بودن کتاب‌ها که فراگیر را از مراجعه به مربی، تا حد زیادی بی‌نیاز می‌کند؛ از ویژگی‌های این اثر است و همین امور، دلیل استقبال پرشور از جانب مخاطبان بوده که آن را به چاپ بیست و پنجم رسانده است. گنجاندن آزمون‌های تستی در پایان هر فصل از محتوای ارائه شده که فراگیر جهت سنجش میزان بهره‌مندی خود از محتویات اثر، می‌تواند به آن‌ها پاسخ بدهد و آموزش‌های گام به گام و همراه با بیان علمی این اثر و استفاده‌ی نویسندگان در این مجموعه از مثال‌ها و تمرین‌های مرتبطی در خلال بیان مباحث آموزشی عواملی هستند که میزان یادگیری در فراگیر را افزایش می‌دهند.

کتاب ICDL سطح ۲، اثر سید علی موسوی و مجید سبزعلی‌گل می‌باشد که توسط انتشارات صفار به چاپ رسیده است. کتابی که پیش رو شماست بر اساس جدیدترین سر فصل بنیاد جهانی ICDL  تدوین شده است . در تهیه مطالب این کتاب سعی شده نیاز های اولیه شما برای استفاده از کامپیوتر آموزش داده شود . تمام سعی مولفان بر این موضوع بوده که مطالب به صورت کاربردی آموزش داده شود و از ذکر مطالب کم اهمیت خودداری شود .

 

کتاب مذکور در بانک کتاب عبادی عرضه شده است .
 66470460-021
برای خرید اینترنتی و آنلایـــــن کتـــــاب هـای مـــورد نظـــر خود به صورت ارســــال رايگــــان (به تمام نقاط کشور) نیز میتوانید به فروشگاه اينترنتي تلکتاب مراجعه فرمایید.

شابک: 
1246871
اشتراک در شبکه های اجتماعی: 
Price: 
قیمت:75,000 تومان
Product variations: 
مشخصات فیزیکی
قطع
نوع جلد
مشخصات کتاب
نویسنده/نویسندگان
ناشر
تاریخ چاپ
1398
نوع چاپ
دسته بندی موضوعی
مناسب برای
طراحی اجرا و پشتیبانی از دروپالیون